SPANKO24 obiekty z basenem
agroturystykabiałe i zielone szkołykolonieKorbielóww górach

Agroturystyka Darz Bór z basenem letnim | Korbielów

AGROTURYSTYKA DARZ BÓR Z BASENEM KORBIELÓW

AGROTURYSTYKA DARZ BÓR W KORBIELOWIE BESKID ŻYWIECKI

to obiekt składający się z dwóch budynków, usytuowany w pobliżu hali miziowej w Korbielowie, 100m od oświetlonego wyciągu narciarskiego wiodącego do wyciągów na szczyt Pilska (1557 m.n.p.m.).

Położony jest 2 km. od przejścia granicznego ze Słowacją, otoczony z dwóch stron lasem. W lecie zaprasza na basen letni z podgrzewaną wodą.

Jest to idealne miejsce do uprawiania sportów narciarskich (dzięki dużej ilości istniejących i nowo powstających wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności), a latem do spokojnego wypoczynku w zaciszu górskim.

W odległości kilkudziesięciu kilometrów znajdują się popularne ośrodki z wodami termalnym Oravice i Besenova. Po słowackiej stronie można udać się przez Orawską Polhore do Namestowa położonego nad Jeziorem Oravskim.

Po polskiej stronie najbliższym miastem jest Żywiec, gdzie można zaznać kąpieli i zabaw wodnych w Jeziorze Żywieckim.

Oferujemy 60 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4- osobowych z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym; wszystkie pokoje wyposażone są w TV.

Posiadamy zamykany parking oraz boisko do koszykówki, 2 sale kominkowe, obie wyposażone w TV w tym jedną z bilardem oraz bezpłatnym dostępem do Internetu – wifi. Istnieje możliwość organizacji grilla, ognisk, w zimie kuligów, a także skorzystania z bezpłatnej sauny, a latem całą dobę z basenu z podgrzewaną wodą. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, współpracujemy ze szkółką narciarską, dzięki czemu na miejscu istnieje możliwość zatrudnienia indywidualnie lub grupowo instruktora narciarskiego.

Organizujemy Zielone szkoły i Letnie Kolonie

Bezpośredni kontakt z obiektem

ul.Graniczna 23
34-335 Korbielów
tel. +48(33) 863-60-31, 863-40-30, 605 575 233
http://www.darzbor.net

Zamawiając nocleg powołaj się na serwis grupy SPANKO24, dziękujemy!

 

Fajne

OW U FOJTA Z BASENEM | WISŁA

BOK

Dom Wczasowy Jesionkówka | Poronin

BOK

POKOJE Z WIDOKIEM CZESŁAWA | ZĄB KOŁO ZAKOPANEGO

BOK